יום ג', יג’ בתמוז תשע”ט
 
 
 
 
 
 
על הפרק תשע"ד
20:05 (19/01/14) אביגיל עובדיה
"האומנות שלנו לא תהא רק משעשעת את העם, אלא מחנכת אותו" חיים נחמן ביאליק.
19:49 (19/01/14) אביגיל עובדיה
הפעילות מיועדת לכל תלמידי בית הספר מכיתה א'- ו' אירוע העוסק בקבלת השונה, הכרת האחר והענקת כבוד לכל אדם באשר הוא. עם הגיעם למתחם האירוע יבחינו התלמידים בדמויות ענק מרהיבות של גיבורי על מכוכב אחר. על מנת להתקבל למועדון "גיבורי העל" יהיה על התלמידים לעבור אתגרים ולנסות לזכות בכוכב האור הנכסף, אשר יסמל את הצטרפותם ויעניק להם את המעמד הרשמי של גיבורים חברתיים היוצאים להפיץ את בשורת האחווה והרעות בעולם.
19:22 (19/01/14) אביגיל עובדיה
המופע מיועד לכיתות א'- ב' (9.1.14)חיים נחמן בְּיאליק, מגדולי המשוררים העבריים בעת החדשה, סופר, מתרגם ועורך שהשפיע רבות על התרבות היהודית המודרנית. ביאליק זכה לתואר "המשורר הלאומי".
18:28 (19/01/14) אביגיל עובדיה
הקונצרט מיועד לכיתות א'- ג' (11.6.14) תזמורת סימפונט רעננה נוסדה בשנת 1991. התזמורת מונה 42 נגנים, מהם 31 עולים מברית המועצות לשעבר, ו- 11 נגנים נוספים יוצאי יחידת הנגנים המצטיינים בצה"ל. התזמורת מקיימת כ- 360 קונצרטים בשנה, לוקחת חלק דרך קבע בפסטיבלים נחשבים.
18:24 (19/01/14) אביגיל עובדיה
ההצגה מיועדת לכיתות ד' - ו' (14.5.14)"תפרסם את הסיפור שלנו", ביקש הרב מהנער הצעיר במחנה ההשמדה. ההצגה "ההבטחה"- ממלאת בנאמנות, בקשה מצמררת זו. ההצגה מביאה את סיפורו המדהים של ספר תורה נדיר שלקח אילן רמון, האסטרונאוט הישראלי הראשון, מתהומות מחנה ההשמדה ברגן בלזן, למרומי החלל. במלאת 10 שנים לטיסתה האחרונה לחלל של החללית קולומביה, נביא את סיפורו של ספר התורה שריגש את אילן מאד, והוא החליט לספרו מהחלל לכל יושבי כדור הארץ. בכך קיים אילן רמון הבטחה, שנתן הנער הצעיר לרבו במחנה ההשמדה, לספר את הסיפור של הספר לכל העולם.
17:41 (19/01/14) אביגיל עובדיה
ההצגה מיועדת לכיתות ג'+ד' (3.4.14) ההצגה עוסקת בזהות הישראלית בקרב ילדים ונוער.סבתא רוזה מעולם לא הכירה את סטיבן הנכד שלה שגר בארה"ב והיא מאוד מתרגשת שסטיבן הנכד שלהמגיע לביקור מולדת.הוא מגיע עם מטען שלילי על המדינה ובעזרת ילדי שבט הצופים השכונתי נעשה מאמץ לגרום לסטיבן להתאהב במדינה.
17:06 (19/01/14) אביגיל עובדיה
התשמע קולי - כיתות ה'+ ו' (25.11.13)אנה ילדה חירשת, למדה כל ימיה במוסדות מיוחדים ובכיתות מיוחדות לחירשים. כעת, במעבר מבית הספר היסודי לחטיבה, מבקשת אנה מאביה ,לממש את חלומה, ולאפשר לה לעבור וללמוד בבית הספר לאומנויות. אולם, אביה, הלוקה אף הוא בשמיעתו, מסרב לחתום על הטפסים המאשרים לה להיבחן לבית הספר, בטענה כי עולם השומעים אינו מסוגל לקלוט אדם הלוקה בשמיעתו, ולכן עליה להמשיך וללמוד במוסדות מיוחדים. על אף התנגדותו של אביה, בוחרת אנה ללכת ולהיבחן לבית הספר לאומנויות. בדרכה , יהיה עליה להתגבר על פחדיה , על התנגדותו של אביה, על דעות קדומות ומאבקי כוח, ועל מקומה בחברת הילדים , המתקשים לקבל אותה, על שונותה וייחודיותה. בתוך מארג אומנותי המשלב אנימציה, מחול, שירה ונגינה מצליחה אנה ליצור מרחב חדש של קבלה הגשמה והקשבה
21:05 (02/10/12) אפרת מאיר
חודש תשרי הוא החודש הראשון בשנה העברית שנמנית לבריאת העולם.זהו החודש העמוס ביותר בחגים.יש בו תערובת של ימי חג,חול מועד ושני צומות.(ראש השנה,יום הכיפורים, צום גדליה ,סוכות ושמחת תורה).מזל החודש הוא מאזניים לסמל את מימד הדין שבחודש שבו נשקלים המעשים.
נא להכיר
פינת המזכירה
על הפרק תשע"ח
משולחנה של אילנה נולמן
קוד התנהגות
מפתח הל"ב
תחומי דעת
מועצת תלמידים
הוראה מתקנת
טיולים
סל תרבות
קרן קרב
הנהגת הורים
אתרים יישוביים
גלריה
ספריית בית הספר
זה"ב
דבר היועצת
אתרים שימושיים ברשת
מרחבי כיתות
פורומים
לוח חופשות תשע"ז
בוגרים
ארכיון
ארכיון תש"ע  
ארכיון תשע"א  
ארכיון תשע"ב  
ארועים בבית הספר תשע"ב  
ארכיון תשע"ג  
ארועים בבית הספר תעש"ג  
ארכיון תשע"ד  
ארכיון תשע"ה  
ארכיון תשע"ו  
על הפרק תשע"ז